Survivor 2018

534

Survivor 2018

Televizyonlardan izlediğiniz gibi 10 Şubat 2018 tarihiyle Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor 2018 başlıyor.

Acun Survivor 2018’i  Ünlüler Takımı İçin Çekiyor.

Bu yılki Survivor diğerlerinden çok farklı olacak gibi görünüyor. Çünkü bu yıl Ünlüler takımı Survivor’ın son yıllarda akıllarda kalan yarışmacılarından oluşuyor. Acun’un bu yarışmacı seçme tercihi bence tamamen reyting odaklı bir yarışma ortaya çıkarma gayreti içersinde olduğunu gösteriyor.

Nihat DOĞAN’ın Performansı ve Felsefesi Merak Konusu

Zaten bu yılki ünlüler takımından bazı simaları diziler,filmler ve programlardan da tanıyoruz. Yarışmadıkları yıllarda da ekrandan uzak kalmadılar. Bir dönem ekranlarda görünmeyen Nihat Doğan da Survivor’a katılmadan 2-3 gün önce Seda SAYAN’ın programına katılarak bizlere hatırlatılmıştı.Benim açımdan bu yılki Survivor’da dikkatle izleyeceğim yarışmacı tartışmasız Nihat DOĞAN ve onun felsefesi olacaktır.

Gönüllüler Takımını Şimdilik Tanımıyoruz

Aslında bir merak etiğim bir başka nokta da son yılların en akılda kalıcı yarışmacılarıyla mücadele edecek Gönüllüler takımı. Bu takımda yer alan bazı yarışmacılar şimdilik tanınmıyor. Tanıdıklarımız da aktif spor yaşamı olan kişiler. Fakat programdan programa koşan Acun Ilıcalı’yla nasıl ve nerede tanıştılar, yakında bunu öğrenmeye başlarız.

Gönüllüler takımı

Survivor_2018_gonulluler

Gamze Aksu, Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu , Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt Baltacı, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Marcus.

Ünlüler takımı

Survivor_2018_unluler_takimi

Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Sahra Işık, Nihat Doğan, Damla Can, Turabi Çamkıran, Sema Aydemir, Adem Kıllıççı, Nagihan Karadere, Hakan Hatipoğlu, Ümit Karan.

Bu Akşam Özetsiz Survivor

10 Şubat akşamı saat 20.30’da başlayacak Survivor 2018 ilk bölüm olması sebebiyle özetsiz yayınlanacak.Bundan sonraki bölümleri özet sebebiyle saat 21.30’da ancak başlayacak.Bu ilk bölümün kıymetini bilmemiz gerekiyor.

10 Şubattaki ilk bölümde 1 ünlünün gönüllüler takımına geçeceği şeklinde bir konuşma geçiyor.Siz de fragmanı izleyince göreceksiniz. Bakalım kim,neden gönüller takımına geçecek.

Survivor 2018 fragmanı için tıklayınız.

Sizler de Survivor 2018 ile ilgili görüş ve yorumlarını aşağıdaki yorum bölümüne yazarak sizintavsiyeniz.com ekibi ile paylaşabilirsiniz.

Yorum yapmayı ve sitemize e-posta üyesi olmayı unutmayın ki en güncel haberlerden önce sizin haberiniz olsun.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın