Maybelline Total Temptation

806

Maybelline Total Temptation

Maybelline New York  çok iddialı bi sloganla yeni bir rimel piyasaya sürdü. Kirpiklere altın dokunuş sloganıyla satışa sunduğu Maybelline Total Temptation maskarayı sizintavsiyeniz.com ekibi olarak sizler için inceledik.

Maybelline Total Temptation

sizintavsiyeniz.com ekibinin dikkatini çekenler

– Maybelline Total Temptation  kirpiklere hacim ve yoğunluk veren aynı zamanda kirpikleri tek tek ayıran bir maskara. Bu yönüyle markanın hak ettiği yere kısa zamanda geleceğine inanıyoruz.

– Yumuşak ve hemen kurumayan yapısından dolayı kat kat sürmeye müsait olduğu için maskaranızı silip yeniden uygulamanıza gerek yok. Bu da çok kısa sürede makyajınızı tazelemenize olanak tanıyor.

– Artık iş dünyasınını kadınların rolü gün geçtikçe başarılı bir şekilde artıyor. Eee hem güzel hem de çalışkan olmak zor. Hele de sabahtan akşama çalışan bizler için maskaramızın gözlerimizi yormaması önemli: İşte burada Total Temptation devreye giriyor ağırlık yapmayan yapısıyla da gün boyu kullanılabilir. İşte bu harika!!!

– Peki biz iş kadınları için bu yeterli mi tabi ki HAYIR. Günlük kullanım için uygun akma veye dökülme yapmıyor. Bu da güzelliğimizin uzun süre devam etmesini sağlıyor.

– Maskara fırçasının iyi tasarlanması benim gibi kıl fırça kullanmaktan hoşlananlar için kullanım kolaylığı ve rahatlık getiriyor.

– Temizlemesi kolay: Mineral sularla çaba harcamadan gözden çıktığı için kısa zamanda sürebilir ve kısa zamanda temizleyebilirsiniz.

– Tüm bunlara ek olarak Total Temptation, Hindistan cevizi kokusuyla geliyor.

Maybelline Total Temptation

Bütün bu olumlu görüşlerimize rağmen

– Kullanırken ambalajındaki yazıların çabuk silinmesi ambalajının kötü görünmesine sebep olmakta bu da maskaranızı sanki yıllardır kullanıyormuşsunuz gibi bir izlenim veriyor.

– Fiyat – performans açısından bakıldığında Maybelline’in bu konuda çok daha başarılı maskaraları da bulunmaktadır. Total Temptation yerini tutabilecek başka Maybelline maskaraları da mevcut.

Maybelline Total Temptation Fiyat

–  Gratis ve Watsonslarda 37.00 TL‘ye satın alabileceğiniz bu maskaraya indirim dönemlerinde çok daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Sonuç

– Yoğun hacimli ve tek tek ayrılmış kirpiklerden hoşlanıyorsanız bu Maybelline Total Temptation’a bir şans verin derim.

 

Siz de bu rimelle ilgili tecrübelerinizi ve tavsiyelerinizi yorum bölümüne yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Haberimizle ilgili yorumlarınızı bırakmayı, haberimizi sosyal medyada paylaşmayı ve en güncel haberlerden anında haberdar olmak için e-posta abonesi olmayı unutmayın.

sizin_tavsiyeniz

Son güncelleme 06.04.20.18 @ 12:45

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın