Mart 2018’de Çıkacak Oyunlar

419

sizintavsiyeniz.com ekibi olarak bu yazımızda sizlere Mart 2018’de Çıkacak Oyunlar tanıtacağız. biliyorsunuz artık oyun dünyası her geçen kendini yenilemekte ve gerçekliğe en yakın oyun gelişimlerini her geçen arttırmayı amaç edinmektedir.

Ayrıca bilgisayar oyunu pazarı 700 milyon dolara ulaşmıştı. 1 milyar dolara yakın bir pazar da oyun üreticilerinin iştahını kabartmakta ve yeni kullanıcılara ulaşmak ve popüler oyun olmak önem kazanmaktadır.

Siz değerli okurlarımıza Mart 2018’de Çıkacak Oyunları tanıtıp sizlerin istediği oyuna kolay ulaşabilmesini sağlamak bizim en büyük görevimiz.

İşte Mart 2018’de Çıkacak Oyunlar

2018de cikacak oyunlar

DAYS GONE 

Oyunda bir hem ödül avcısı, hem de bir kanun kaçağı olan Deacon karakterini yöneteceğiz. Oyunda bol bol zombi avcılığı yapacağımız kesin. Zombi avlamaktan ve onlardan saklanmaktan ve kaçmaktan hoşlanıyorsanız. Bu oyunu seveceksiniz. Amacımız ana karakterimiz olan Deacon’u olabildiğince hayatta tutmak. Bunu yaparken de sadece silahımıza sarılmak yetmiyor iyi bir gizlenme yeteneğine de sahip olmanız şart. Mart ayında çıkacak oyunumuz şimdilik sadece PS4 konsol oyunu olarak karşımızda. Gelen talebe göre PC versiyonlarının da piyasada yer alması olası gibi görünüyor. Bu oyun için PS4 sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız.

 

mart 2018de cikacak oyunlar

GOD OF WAR

Bu oyunda karşımızda yine Kratos var. Hatırlayacağınız üzere 2005 yılında ilk kez karşımıza çıkan Kratos bu kez farklı yönüyle karşımızda: BABALIK. Evet yanlış okumadınız 2018 yılında Kratos oğluyla birlikte. hem oğlunu korumak için elinden geleni yapacak hem de oğluna yeni taktikler, savaşma sanatını öğretecek. Tabi bunların tamamını oyuncular yapacak. bu yıl da diğer yıllarda olduğu gibi PS4 konsol oyunu olarak karşımızda. darısı PC ve XBOX kullanıcılarına olsun. Bu oyun için PS4 sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız.

 

2018de cikacak oyunlar

METRO EXUDUS

Mart 2018’de Çıkacak Oyunlar listemizde sıra Metro Exudus’ta. Tüm dünyada ve ülkemizde hatırı sayılır hayran kitlesine sahip oyunumuzda yıl 2036. Dünya nükleeer savaşlar sonucunda çok değişmiş karakterimiz Artyom hem mutant insanlarla hem de yaratıklarla savaşarak yeni yerleşim yerleri keşfetmenin hayaliyle yollara düşüyor. Hikayesiyle ve ortamıyla oyuncuları büyüleyen Metro Exudus PC,PS4 ve XBOX versiyonlarıyla hem konsol hem de bilgisayar kullanıcılarına hitap ediyor. Bu oyun hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

 

2018de cikacak oyunlar

A WAY OUT

Adından da anlaşılacağı üzere hapishaneden kaçışı konu alan oyunumuzun 23 Mart 2018 tarihinde piyasada olmasını bekliyoruz. Macera türünde bir oyun olan A Way Out bireysel de oynanabileceği gibi çoklu oyuncularla da online oynanabilmektedir. Oyunda oyuncuların birbiriyle iletişim odaklı oynaması baz alındığı için oyuncuların iletişimleri çok önem arz etmektedir. PC, PS4 ve XBOX kullanıcıları bu oyunu rahatlıkla oynayabilecek. Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

 

2018de cikacak oyunlar

ANTHEM

2018’in sonbaharına kalan oyunda bir erteleme gelmemesini umut ediyoruz. Oyuncuların genellikle multiplayer şeklinde oynamasını baz alan oyun açıık dünyada özgürce dolaşmalarına olanak sağlıyor. Oyunun ardında Bioware şirketinin olması tüm oyuncular gibi bizlerin de oyunun tatmin ediciliği konusunda tereddüde yer vermiyor.Oyunumuz PC, PS4 ve XBOX versiyonlarıyla piyasada olacaktır. Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Bütün bu oyunlara ek olarak Far Cry 5 incelememiz için tıklayınız.

sizintavsiyeniz.com ekibinin sizler için seçtiği oyunlar hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşmayı ve en güncel haberlerden haberdar olmak için de e-posta abonesi olmayı unutmayın.

sizin_tavsiyeniz

 

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın