Honda Civic 2017 görücüye çıktı

862

Otomobil meraklılarının beklediği bir haber ile karşınızdayız. Honda Civic 2017 görücüye çıktı.

Değişik motor seçenekleriyle ülkemize gelecek olan Honda Civic 2017, alttaki resimlerde de göreceğiniz üzere tüm dünyanın beğenisine sunuldu. Her ne kadar resimler Civic’in satışta olduğu tüm dünyadaki farklı ülkelerden alınmış olsa da, sizlere önbilgi vermesi açısından faydalı olacaktır diye düşünüyoruz. İşte Civic 2017 resimleri…

 

Yeni Honda Civic ‘in değişik motor seçenekleriyle geleceği biliniyor.

Honda Civic 2017
Bu motor seçenekleri arasında, Benzinli ve Dizel motorlar yer alacak.

Honda Civic 2017

Dizel motoru merakla beklenen Honda Civic, kendisine pazar içerisinde iyi bir yer edinebilir.

Honda Civic 2017

Rakipleri dizel seçenekler sunarken Honda’nın Civic modeliyle sadece Benzin ve LPG seçeneği sunması, sahip olduğu konfor ve kalite hissiyatına rağmen kullanıcıları kimi zaman tatmin edemiyordu.

Honda Civic 2017

Yeni motor seçeneklerinin 1.0 Litre – 1.6 Litre benzinli arasında olacağı, Dizelde ise 1.6 Litrelik bir motorun geleceği konuşuluyor.

Honda Civic 2017

Sedan compact otomobil sınıfında bugüne kadar ülkemizde hatırı sayılır bir yer edinmiş olan Honda’nın Civic modeli için sizlerin tavsiyesi nedir ? Ford Focus Sedan, VW Jetta, Opel Astra Sedan, Hyundai Elantra vb. gibi sınıfındaki diğer rakipleri açısından bakılırsa, siz hangi marka, hangi modeli tavsiye ederdiniz ?

Honda Civic 2017

civic_2017_7 Honda Civic 2017

İç mekanı ile ferahlamış görünen, değişik motor seçenekleriyle gelecek olan Yeni Civic için siz ne tavsiye edersiniz ? Lütfen Önerilerinizi, görüşlerinizi paylaşın.

 

Gurhan S.

Sociolog & Information Tech Enthusiast // Sosyolog & Bilgi Teknolojileri Meraklısı

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın