Ev Sinema Sistemleri

1.547

Ev Sinema Sistemleri

Sizintavsiyeniz.com ekibi, siz değerli okuyucuları için Ev Sinema Sistemleri başlıklı yazısında ev sinema sistemlerini inceliyor.

Artık televizyon teknolojisi her geçen gün katlanarak ve şaşırtarak bizleri kendine hayran bırakıyor. Görüntülerdeki netlik artık gerçekle yarışacak boyutta. Futbol maçları, filmler, diziler adeta evimizin salonunda oynanıyor.

Televizyon teknolojisinin gelişimine paralel olarak ücretli ya da ücretsiz film yayını yapan kanallar da ses ve görüntü kalitesinde ciddi iyileşmeler yapmaya başladı.

Peki görüntü kalitesi zirvede olan TV’nizin ses kalitesi ne alemde? Görüntüye eşlik eden ses sizi tatmin etmiyor mu ya da evinizin rahatlığından vazgeçmeden sinema keyfi mi yaşamak istiyorsunuz?

O halde bu yazımız size göre olabilir. Ülkemizde marka olarak kabul görmüş ve kullanıcılarını tatmin eden birkaç ev sinema sistemi ile karşınızdayız.

 

Ev Sinema Sistemleri tavsiye

                Sony BDV-N9200WB 1200W 5.1 Kanal 3D Blu-Ray Ev Sinema Sistemi

Fiyat: 3.799 TL

 

Ev Sinema Sistemleri fiyat

Harman Kardon HKTS16BQ Ev Sineması 5.1 Hoparlör Takımı Siyah

Fiyat: 2.049 TL

 

Ev Sinema Sistemleri öneri   Samsung HT-J5150 1000 Watt Blu-Ray 5.1 Ev Sinema Sistemi

Fiyat: 1.898,90 TL

Ev Sinema Sistemleri tavsiyesi Lg ARX8 1600W 4.2 AV Reciever Ev Sineması Sistemi

Fiyat: 2.589 TL

 

Hangi Ev Sinema Sistemleri

Bose Acoustimass 10 Seri V Hoparlör Sistemi

Fiyat: 8.500 TL

 

sizintavsiyeniz.com ekibi olarak sizler için hazırladığımız Ev Sinema Sistemleri konulu yazımızda bulunan sinema sistemlerinden farklı modeller için tıklayınız.

sizin_tavsiyeniz

 

Yazımız hakkındaki yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşmayı, sitemizin haberlerinden anında haberdar olmak için e-posta abonesi olmayı unutmayınız.

Sizintavsiyeniz ekibi tarafından hazırlanan diğer incelemeler için tıklayınız

Son güncelleme: 19-02-2018 – 20.13

 

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın