En İyi Türk Youtuberlar

1.407

En iyi Türk Youtuber Listesi

En iyi Türk Youtuber listesini sizin için hazırladık. En iyi Türk Youtuberlar günümüzde internette en çok arananlardan. Bu yüzden Sizin Tavsiyeniz Ekibi olarak en iyi Türk youtuberları derledik. Araştırmamıza göre Enes Batur Türkiye’nin en ünlü ve popüler Youtuber’ı sayılıyor ve epeyce bir hayran kitlesi var. Ardından Orkun Işıtmak geliyor ve kendisi de gayet ünlü ve popüler bir youtuber.

1- Enes Batur

Çektiği videolar sayesinde tanınan Enes Batur Türkiye’nin En İyi Türk Youtuberlar arasında. Youtube’a 18 Kasım 2012 tarihinde katıldı. Yaklaşık 6,5 milyon aboneye sahip olan Enes Batur 2,5 milyar izlenmesi sayesinde Türkiye’nin En İyi Türk Youtuberları arasında. Genellikle Oyun videoları çekiyor.

En İyi Türk Youtuberlar

2- Orkun Işıtmak

Eğlenceli videolar çeken Orkun Işıtmak Türkiye’nin En İyi Türk Youtuberları arasında.. Youtube’a 18 Nisan 2010’da katılan Orkun’un 4,5 milyon kitlesi var. Videoları Youtube’ta 900 milyon kez izlenmiş. Genellikle blog(vlog) videoları çekiyor.

En İyi Türk Youtuberlar

3- Oha Diyorum!

9 Temmuz 2014 tarihinde açılan bu kanalda pek çok şey bulabilirsiniz. Bu kanalı oluşturanlar birkaç kişilik bir ekip. Yani Mediakraft Türkiye. Kitlesi yaklaşık olarak 3,5 milyona yakın olan Oha Diyorum kanalı Türkiye’nin En İyi Türk Youtuberlar’ı arasında. 2 milyara yakın izlenmesi de göze çarpıyor ayrıca yan kanalları da var, mesela (YapYap, Liste Delisi)

En İyi Türk Youtuberlar

4- Oyun Delisi

24 Kasım 2013’te youtube platformuna katılan Tamer Yeşildağ Türkiye’nin En İyi Türk Youtuberlar’ı arasında. Yaklaşık olarak 2,2 milyon abonesi olan Tamer Yeşildağ 700 milyona yakın izlenmeye sahip. Genellikle oyun videoları çekiyor.

En İyi Türk Youtuberlar

5- Baturay Git

13 Aralık 2014 tarihinde Youtube’a katılan Baturay Anar’ın 2 milyon abonesi var. Oyun ve eğlence videoları çeken Baturay Anar 500 milyona yakın izlenmeye sahip. Türkiyenin En İyi Türk Youtuberları arasında. Genellikle oyun videoları çekiyor.

En İyi Türk Youtuberlar

6- Furkan Yaman

10 Nisan 2015 tarihinde Youtube’a katılan Furkan yaman eğlenceli oyun videolarıyla tanındı. 2,1 milyon abonesi olan Furkan Yaman’ın 600 milyona yakın izlenmesi var. Türkiyenin tanınan ve popüler youtuberları arasında. Genellikle oyun videoları çekiyor.

En İyi Türk Youtuberlar

Sizler de yorum ve görüşlerinizi bize yazabilirsiniz. Siz olsanız hangi youtuber’ın kanalını tavsiye ederdiniz ? Buna benzer hangi yapmamızı istersiniz ? Yorum ve Görüşlerinizi bekliyoruz.

Yaşam kategorisindeki diğer haberlerimiz için tıklayın.

Internet kategorisindeki diğer haberlerimiz için tıklayın.

Sizn Tavsiyeniz

Son güncelleme: 24-02-2018 Saat: 15.30

Ali Utku Karaca

En İyi Türk Youtuberlar (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ben baturay anarı 3. sırada sanmıştım oha diyorumuda 8. 9. sıralarda sanmıştım

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın