Diriliş Ertuğrul 109’uncu Bölüm Fragmanı Yayınlandı

875

Diriliş Ertuğrul’un 109. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

TRT 1’in izlenme rekorları kıran dizisi  Diriliş Ertuğrul 109. Bölüm fragmanı yayımlandı. Son bölümü izleyenlerin nefesini kesen Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümü baya merak konusu. Önümüzdeki hafta Ertuğrul’da neler olacak? Bütün bölümleri ayrı heyecanlı geçen Diriliş 109’uncu bölümü yine olay olacak. Gıyaseddin bey Ertuğrulun ölmesini “Şerefimiz için Ertuğrul ölecektir.” Şeklinde dile getiriyor ve idam emrini veriyor.

Diriliş Ertuğrul Son Bölüm

Peki Diriliş Ertuğrul’un Yeni Bölümü Ne Zaman Gelecek?

İzlenme  rekorları kıran Diriliş Ertuğrul’un 109’uncu bölümü 07.03.2018 yani martın 7 sinde TRT 1 ekranlarının karşısında sevdikleriyle buluşacak.

Diriliş Ertuğrul Fragmanı

 

Ertuğrul’un 109. Bölümünde Neler Olabilir?

Emir Sadettin Köpek kovulduğu saraya yani sultanın sarayına geri dönüyor. Sultanı öldürerek amacına ulaşan Sadettin Köpeğin şimdiki hedefi ise kendisinin sultan olması.

Ertuğrul Bey Gıyaseddin’e sultanı kimlerin öldürdüğünü ihanet ettiğini anlatmıştır. Bunun üzerine Gıyaseddin anasına hesap sorar ve sende bu işin içindemisin diye sorgular.

Fakat Mahperi Hatun bir şekilde Gıyaseddin’i kandırır ve Gıyaseddin Bey “Şerefimiz için Ertuğrul ölecektir” diyerek Ertuğrul Beyin idam emrini verir.

Ertuğrul Bey ise uzun bir aradan sonra obasına döner.

 

Sizn Tavsiyeniz

Sizintavsiyeniz.com sitemizin diğer Yaşam kategorisi haberleri için tıklayın

Son Güncelleme: 05.03.2018 saat: 16:59

Ali Utku Karaca

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın