2018’de Çıkacak Filmler

534

Sizintavsiyeniz.com ekibi olarak 2018’de Çıkacak Filmleri araştırdık. 2018’de Çıkacak filmler baya aksiyonlu ve eğlenceli gözüküyor.Sizler için derlediğimiz  2018’de çıkan filmlere bakabilirsiniz.

 Direniş Karatay: 

2018'de Çıkacak Filmler

Guyaseddin, babası Alaattin Keykubat’ın zehirlenerek öldürülmesi üzerine tahta geçmiştir. Fakat o, babası gibi yetenekli bir devlet adamı değildir. Bu durum Moğol baskılarının artmasına neden olur. Emir Celaleddin Karatay bu baskılara karşı halkı büyük bir direnişe hazırlamayı planlar. Tüm tecrübesi ve gücü ile direniş hazırlıklarına başlayan Celaleddin Karatay, gencinden yaşlısına, kadın erkek demeden Anadolu’nun sessiz kahramanlarını da yanına alır.
Vizyon Tarihi : 9 Mart 2018

Yönetmen: Selahattin Sancaklı
Oyuncular: Mehmet Aslantuğ, Fikret Kuşkan, Yurdaer Okur
Tür: Macera, Aksiyon, Tarihi

Deadpool 2:

Merakla beklenen Deadpool 2 18 mayısta vizyona girecek. Biz de merakla bekliyoruz. Filmin fragmanlarına bakılısa çok aksiyonlu geçek gibi duruyor. Yani deadpool 2 de 2018’de Çıkacak filmler arasında.

2018'de Çıkacak Filmler

Deadpool 2; Marvel evreninden Deadpool adlı karakterin 18 Mayıs 2018’de çıkacak, ikinci Amerikan komedi – süper kahraman filmidir. Film, 20th Century Fox tarafından yapılacaktır. Filmin yönetmenliğini David Leitch üstlenecektir.

Vizyon Tarihi: 18 Mayıs 2018

Yönetmen: David Leitch
Oyuncular:  Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin
Tür: Aksiyon, Komedi, Bilimkurgu
Ülke: ABD

 Jurassic World: Yıkılmış Krallık:

Jurassic Dünya Filmi
İlk film “Jurassic World”ün birkaç yıl sonrasında geçen devam filmi, artık parkı istila etmiş olan dinozorları tehdit eden Isla Nublar adasındaki yanardağı konu alıyor. Dinozor eğitmeni Owen Grady (Chris Pratt) ve parkın eski müdürü Claire Dearing (Bryce Dallas Howard) dinozorları güvenli bir şekilde adadan nasıl götürebileceklerini bulmaya çalışıyor.
Vizyon Tarihi: 8 Haziran 2018
Yönetmen: Juan Antonio Bayona
Oyuncular: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, B.D. Wong
Tür: Macera, Aksiyon, Bilimkurgu
Ülke: ABD

Okyanus 8:

2018'de Çıkacak Filmler

Yönetmenliğini Hunger Games filminin senarist ve yönetmeni Gary Ross’un üstlendiği komedi ve suç filmi, Ocean’s üçlemesinden Ocean’s Eleven adlı filmin kadın oyunculardan oluşan tekrar çekimidir. Bir grup kadın suçlunun MET Ball galasını soyma planlarını aktaracak filmde Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Sandra Bullock, Cate Blanchett, Mindy Kaling, Rihanna ve Awkwafina gibi ismler yer alıyor.
Vizyon Tarihi: 22 Haziran 2108
Yönetmen: Gary Ross
Oyuncular: Sandra Bullock, Cate Blanchett, Rihanna devamı
Tür: Aksiyon, Komedi
Ülke: ABD

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz.Yorumlara fikrinizi belirtebilirsiniz.

Bugün ki Beşiktaş – Fenerbahçe maçının detayları için Tıklayınız.

Sizn Tavsiyeniz

Son güncelleme: 01.03.2018 Saat: 15:00

Ali Utku Karaca

2018’de Çıkacak Filmler (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın